Simulasyon Eğitimleri

Sınıf eğitimleri işin gereği olan bilginin iletilmesi için etkili araçlardır. Öte yandan, bilginin operasyona en etkili şekilde iletilmesi için tecrübe ile desteklenmesi gereklidir. ICTS, güvenlik görevlilerine acil durumlar konusunda tecrübe kazandırmak için Simulasyon eğitimlerini kullanmaktadır. Simulasyon eğitimleri, risk ve tehditlerin simule edilmesi yöntemi ile öğretmeyi hedeflemektedir.

Risk ve tehditi simulasyon eğitimlerinde tecrübe eden güvenlik ekiplerinin, gerçek bir acil durumda çok daha etkin reaksiyon gösterdikleri tecrübe ile ispat edilmiştirSınıf eğitimleri işin gereği olan bilginin iletilmesi için etkili araçlardır. Öte yandan, bilginin operasyona en etkili şekilde iletilmesi için tecrübe ile desteklenmesi gereklidir. ICTS, güvenlik görevlilerine acil durumlar konusunda tecrübe kazandırmak için Simulasyon eğitimlerini kullanmaktadır. Simulasyon eğitimleri, risk ve tehditlerin simule edilmesi yöntemi ile öğretmeyi hedeflemektedir.

Risk ve tehditi simulasyon eğitimlerinde tecrübe eden güvenlik ekiplerinin, gerçek bir acil durumda çok daha etkin reaksiyon gösterdikleri tecrübe ile ispat edilmiştir

Bizimle iletişime geçebilir, işletmenize özel çözümler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tıklayın